Диплом третього ступеня 2006 рік


За експонат "Правове виховання - це гра та навчання, це серйозна школа життя"

Автор: вихователь Малетько Р.К.


Диплом третього ступеня 2008 рік


За експонат "Гуманістичне спрямування як напрямок модернізації дошкільної освіти: морально-етичне виховання"

Атори: завідувач Фокіна В.М., вихователь Малетько Р.К.


Диплом 2008 рік

Управління освіти Дзержинської районної в м.Харкові ради нагородив: педагогічний колектив дошкільного закладу ясел-садку №178 Дзержинського району м.Харкова, за педагогічну майстерність та творчий підхід до підготовки дитячих колективів, для участі у ІV фестивалі "Перший крок до зірок".

Диплом 2009 рік

Управління освіти Дзержинської районної в м.Харкові ради нагородив: педагогічний колектив дошкільного закладу ясел-садку №178 за педагогічну майстерність та творчий підхід до підготовки дитячих колективів, для участі у V фестивалі "Перший крок до зірок".

Диплом 2010 рік

Управління освіти Дзержинської районної в м.Харкові ради нагородив: педагогічний колектив дошкільного закладу ясел-садку №178 за педагогічну майстерність та творчий підхід до підготовки дитячих колективів, для участі у VІ фестивалі "Перший крок до зірок".

Подяка 2013 рік

Селезньова Ольга Валеріївна, вихователь, нагороджена подякою управління освіти Дзержинської районної в м. Харкові ради за сумлінну працю.


Цінний подарунок 2013 рік

Шеврікуко Тетяна Михайлівна , завідувач господарства, нагороджена цінним подарунком (годинником) Голови Верховної ради України з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру.

Почесна грамота 2015 рік

Малетько Руслана Костянтинівна , вихователь, нагороджена почесною грамотою адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради за високий рівень професійної майстерності.

Кiлькiсть переглядiв: 681