Дитина буде поважати людей, якщо інші її будуть поважати, якщо вона сама буде складати правила поведінки і нести за них відповідальність.

Що батьки можуть зробити для своєї дитини?

• Пам’ятати, що дитина – це окрема особистість, яка має свої власні почуття, бажання, думки, потреби, які потрібно поважати.

• Знає телефони 101,102,103,104, імена та телефони близьких родичів, сусідів.

• Навчити її казати „Ні”, навчити захищатися, вміти поводити себе безпечно.

• Негайно припинити фізичну і словесну агресію по відношенню до неї та до інших людей.

• Знайти час для щирої розмови з дитиною кожного дня. Ділитися з дитиною своїми почуттями і думками.


• Пам’ятати про її вік та про те, що вона має особисті особливості.

• Залучати її до обговорення тих сімейних проблем, які можуть бути для неї доступними.

• Залучати дитину до створення сімейних правил.

Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Крім того ми просимо Вас:

Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, ОХАЙно скласти речі в шафу. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, ОХАЙНО та по сезону одягнУТою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовУ ХУСТОЧКУ. У шафі дитини повинЕН бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок. Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальнОЇ гумку, солодощів тощо.

О 9.00 починаються заняття. Тому звертаємось Вас:

Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднаєтися до дітей. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки в окремому мішку.Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

Шановні батьки!

За харчування дітей батьки сплачують квитанцію у тижневий строк з дня її отримання (не пізніше 20 числа поточного місяця на місяць вперед). Оплата є обов'язковою для усіх.При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається.Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити вихователя своєї групи..Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки. Якщо дитина не відвідувала заклад більше двох тижнів необхідно додати зіскоб на ентеробіоз.

А також:

Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри.Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас.

Батькам про режим дня

Кiлькiсть переглядiв: 915