Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти:

Щодо необхідної документації та правил прийому в ЗДО.

Електронна реєстрація в дитячий садок

Що необхідно для реєстрації в єдиніё комп’ютерніё базі даних:

Необхідно пройти реєстрацію та заповнити форму у розділі «Мої заявки» насайтіhttps://reg.isuo.org/.Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки міста Харкова.

Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві,необхідно протягом 10 робочих днівз дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг). Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Для подання заявки в обраний Вами садочок в електронну чергу потрібно:

1. Перейти на сайт «Електронна черга в дошкільні навчальні заклади»https://reg.isuo.org/

2. Ознайомитись з Інструкцією щодо електронної реєстрації для батьків.

3. Обрати один заклад дошкільноїосвіти, в який бажали б оформити дитину.

4. Надати заявку відповідно до Інструкції.

5. Протягом 10 днів принести документи (копія свідоцтва про народження дитини, документ про наявність пільг на влаштування дитини) до районного модератора. Тільки тоді заявка буде поставлена у електронну чергу.

При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечить попередню реєстрацію дитини в електронній черзі до дитячого садочка з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Прийом дітей в групи здійснюється завідувачем закладу дошкільної освіти протягом календарного року на підставі таких документів:

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтва про народження дитини;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

- направлення Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.

Для зарахування дитини до КЗ "ДНЗ № 178"необхідно надати наступні документи :

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дитячого закладу.

2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ЗДО).

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень.

4. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.

5. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення

6. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

7. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

8. Папку для зберігання документів.

До уваги батьків:

За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахуваннядітей із закладу дошкільної освіти здійснюється:

- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі цього типу;
- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Інформація про звернення громадян до керівника КЗ «ДНЗ №178» За 2018 рік

Рік Навчально виховний заклад ЗДО Скарги Звернення
Виховання та навчання дітей Питання діяльності навчально-виховних закладів Питання про роботу (працевлаштування, звільнення ,тощо) Питання виробничого характеру Питання особистого характеру Колективні звернення Питання з харчування
2018 рік КЗ «ДНЗ №178» 1 6 8 4 - 2 - -