4 серпня 1959 року було засновано комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №178 Харківської міської ради»

Дитячий садок закладом загального розвитку, який надає дошкільну освіту дітям від 2 до 6 (7) років. В садочку функціонує 4 групи, з них – одна група раннього віку, дві групи молодшого дошкільного віку, одна група старшого дошкільного віку.
Не одне покоління випустив у життя наш дитячий садок, заклавши в своїх вихованцях важливі основи, які, безумовно, допомогли стати їм гідними людьми. У нашому садочку створено умови для повноцінної ігрової та навчальної діяльності дошкільнят. Колектив закладу докладає максимум зусиль для того, щоб малюки відчували себе комфортно в дитячому садочку, з радістю йшли сюди кожний день, отримували тут тільки позитивні враження.

Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.

Педагогічний колектив закладу – творчий, ініціативний, активний. Працює за сучасною навчально-виховною Базовою програмою «Дитина». В своїй роботі використовуємо передовий досвід та інноваційні технології: «Народознавство», «Правове виховання – це гра та навчання», «Безпека життєдіяльності», «Комунікативно-мовленнєвий розвиток дітей дошкільного віку» за К.Крутій .

Навчання, виховання та спілкування дітей і дорослих проводяться державною мовою.

/Files/images/7018.gif