Пріоритетні завдання закладу дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік

Виходячи з аналізу освітньо-виховної і методичної роботи у 2022/2023 навчальному році, ураховуючи досягнення й перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає основні завдання на 2023/2024 навчальний рік, пріоритетними напрямами діяльності ї закладу дошкільної освіти 2021/2022 навчальному році є:

- реалізація державної політики в галузі освіти;
- збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей;
- виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення, довкілля;
- формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів;
- виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;
- формування у дітей гігієнічних навичок та основ здорового способу життя, норм безпечної поведінки;
- здійснення соціально – педагогічного патронату сім’ї;
- надання всебічної допомоги сім’ї у розвитку, вихованні та навчанні дитини;
- оновлення змісту освіти, апробацію нових педагогічних технологій, методів і форм навчання;
- організацію проведення лікувально-профілактичної роботи з дітьми спеціальних груп.

Єдина науково-методична проблема, над якою працює закладі дошкільної освіти: "Мотивація як визначальний фактор організації навчальної діяльності учнів та вихованців в умовах змішаного навчання"

Основні завдання роботи закладу дошкільної освіти на 2023/2024 н.р.:

1. Створення безпечного середовища для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

2. Становлення національно-духовних цінностей у дітей на засадах патріотичного виховання.

3. Розвиток здоров’язбережувальної компетентності дітей через формування знань і уявлень про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності шляхом інтеграції родинного і суспільного виховання.