/Files/photogallery/8952/142062.jpg

Логіко – математичний розвиток та його значимість у дошкільному віці.

Сьогодні з поміж важливих завдань, що ставить перед собою освіта особливої активності набирає проблема розумового виховання дітей. Розумове виховання – це розвиток уваги та логічного мислення. Здійснення такого розвитку можливе за умови використання на заняттях завдань із логічним навантаженням. Математика, природа, мова пронизують усю діяльність людини, математичні поняття використовуються на кожному кроці. Без них неможливий дивовижний технологічний процес, економічне процвітання. Тому виникає необхідність здійснювати логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку.

Отже, на сьогодні навчання початкам математики має сприяти розвитку інтелектуальної освіті дитини, а саме:

1) пізнавальних інтересів, аналітичності розуму, вміння віднаходити конструктивне рішення.

2) дослідницькому інтересу, прагненню до пошуку.

3) логічного, дивергентного мислення.

4) якостей мислення: гнучкості, самостійності.

5) схильності до винахідливості.

Логіка– (з грецького наука про умовивід) про закони, форми та прийоми мислення, які забезпечують досягнення об’єктивної істини в праці міркування і пізнання.

Отже,логіка– це міркування, а будь-яке міркування позбавлене логіки стає неправильним. Мислити логічно означає мислити чітко й послідовно не припускає суперечностей у своїх міркуваннях.

Логіко-математична компетентність – це вміння дитини самостійно здійснювати класифікацію (геометричних фігур, предметів, множин); сиріацію, узагальнення, аналіз, синтез, умовивід, порівняння, моделювання, обчислення та вимірювання кількості, відстані, довжини, висоти, об’єму, маси.

Геометричні фігури для дітей

Логіко - математичне заняття “Математична подорож до осіннього королевства”

Логіко-математичний розвиток. ЛЕГЕНДА ПРО ВИШИВАНКУ.

Заняття з математики. Старша група. Знаки більше менше дорівнює. Пояснення та завдання. Нерівності.

Навчити дитину рахувати легко! ВЕСЕЛА ЛІЧБА

Математична казка ПОДОРОЖ ДО НЕБУВАЛІЇ. Підготовка до школи

Вчимося рахувати до 10! Цифри для самих маленьких!

Заняття з математики "Весела лічба з мудрою совою"